Cariere

Suntem devotati domeniului in care lucram si am construit impreuna o echipa dinamica bazata pe incredere, girja fata de cei din jur si excelenta. Apreciem performanta, incurajam atitudinea pozitiva si lucrul in echipa. Daca vrei sa faci parte din echipa noastra, verifica posturile disponibile si aplica pentru o cariera de succes.

Posturi disponibile

  • Senior Trader

    Locatie: toate judetele din Romania

    Responsabilitati:

    • Stabileste strategia de achizitii
    • Urmareste realizarea planului de achizitii si profitabilitatea
    • Identifica noi oportunitati de afaceri
    • Conduce si organizeaza activitatea departamentului
    • Participa la negocieri de contracte si urmareste indeplinirea obligatiilor contractuale de catre furnizor
    • Intocmeste situatii privind analiza pietei si propune managerului general obiective de vanzari si profit
    • Elaboreaza analize privind rezultatele activitatii comerciale
    • Elaboreaza si implementeaza procedurile operationale
    • Supervizeaza intocmirea rapoartelor de activitate
    • Reprezinta societatea la targuri si conferinte de profil, participa la intalniri ale organizatiilor patronale din domeniu

    Cerinte:

    • Experienta intr-o functie de conducere si coordonare, de preferabil in domeniul agricol
    • Posesor permis conducere categoria B
    • Abilitati de comunicare/ negociere
    • Buna cunoastere a mediului de afaceri
    • Orientare spre rezultate
    • Capacitate de analiza si lucru cu cifre

    Beneficii:

    • pachet salarial atractiv
    • posibilitatea de a lucra alaturi de o echipa de profesionisti
    • posibilitate de dezvoltare profesionala

    aplica pentru acest post

  • Junior Trader

    • urmarire derulare contracte/client
    • inregistrari contracte, evidente date
    • situatii diverse cu privire la marfa si locatiile acesteia
    • ofera suport superiorului direct in derularea activitatilor operative

    Cerinte:

    • studii medii finalizate
    • bune cunostinte de operare PC (word, excel, internet)
    • cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu (scris, citit, vorbit)
    • abilitati de comunicare/ negociere
    • experienta pe o pozitie similara de minim 6 luni (asistent operativ, operator PC)- constituie avantaj
    • buna cunoastere a mediului de afaceri
    • orientare spre rezultat